SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading

Ses Turizm ile hemen otobüs bileti al! Her zaman uygun fiyat politikasıyla hizmet veren firmamızdan gönül rahatlığıyla bilet alabilirsiniz. Bilet alırken tabi ki tek kriteniz ucuzluk olmamalı. Otobüslerin bakımı, araç içi ikramlar ve seyahat sonrası servis hizmetleri. Bütün bu kriterleri değerlendirdiğinizde onlarca otobüs firmasını sıralamak yerine güvendiğiniz firmalardan doğrudan bilet almak en doğru seçim. Ses Turizm’den alacağınız biletlerde SesCard sahibiyseniz puanlarınız birikir ve bu puanlarla ücretsiz veya indirimli otobüs bileti alabilirsiniz. Bu yüzden Ucuz otobüs bileti almak için doğru adrestesiniz. İlk kez online otobüs bileti satın alacaksanız kredi kartı ile güvenli satın alma işlemi hakkında detaylı rehberimize bir göz atabilirsiniz.

Tıkla Otobüs bileti al

GÜVENLİ OTOBÜS BİLETİ AL GÜVENLİ SEYAHAT ET

Uzun yıllardır sektörde hizmet sunan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet ve ucuz otobüs bileti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Özellikle internet ağının dünya genelinde genişlemesi ile birçok şeyde olduğu gibi otobüs biletlerinde de doğrudan satış olanağı sundu. Bunun hem olumlu hem de olumsuz bazı yönleri olduğu yadsınamaz bir gerçek. Birçok otobüs firmasını karşılaştırmak çoğu zaman kafa karışıklığına neden olmakta çoğu zaman fiyatlar yanıltıcı ve yanlış olmaktadır bu yüzden şeffaf fiyat politikasıyla satış yapan firmamız kafa karşıklığına asla yer vermemektedir.

Online otobüs bileti satın alırken misafirlerimizin aklına güvenlikle ilgili soru işaretleri gelmesi oldukça normaldir. internetten her ne satın alıyor olursanız olun dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Özellikle tarayıcıların arama çubuklarında yer alan adrese dikkat etmeniz oldukça önemlidir. sesturizm.com.tr alan adı marka tescilli ve resmi olarak kayıtlıdır ve bu kanal üzerinden müşterilerimize online otobüs bileti satışı yapmaktayız.

Firmamız, otobüslerin bakımından servis güzergahlarına kadar bütün operasyonlarını yürütür ve fiili olarak misafirlerin doğrudan hizmet aldığı tek yetkilidir. Misafirlerinizin otobüs bileti satın alma işlemlerini bu kanal üzerinden yapmaları daha iyi hizmet sunmamıza olanak sağlayacaktır.

ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

AFYON Alanya ALTINOLUK ANTALYA AYDIN BALIKESİR Bodrum Boğazlıyan BURDUR BURSA Çandır Çayıralan (2) DENİZLİ ESKİŞEHİR İSTANBUL İZMİR İZMİT KIRIKKALE Manavgat Mecitözü Milas Nazilli Salihli Sandıklı Sarıkaya Serik Sorgun Söke Susurluk Turgutlu UŞAK Yerköy YOZGAT bölgelerinden Ankara’ya otobüs bileti alabilirsiniz düzenlemekteyiz.

İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

AFYON Alanya ALTINOLUK ANTALYA AYDIN BALIKESİR Bodrum Boğazlıyan BURDUR BURSA Çandır Çayıralan DENİZLİ ESKİŞEHİR İSTANBUL İZMİR İZMİT KIRIKKALE Manavgat Mecitözü Milas Nazilli Salihli Sandıklı Sarıkaya Serik Sorgun Söke Susurluk Turgutlu UŞAK Yerköy YOZGAT bölgelerinden İzmir’e otobüs bileti alabilirsiniz.

İSTANBUL KALKIŞLI SEFERLERİMİZ

ANKARA Boğazlıyan Çandır Çayıralan ÇERİKLİ ÇORUM ÇORUM - MECİTÖZÜ Delice KIRIKKALE Mecitözü Sarıkaya SEKİLİ Sorgun Sungurlu Yerköy YOZGAT bölgelerinden İstanbul’a otobüs bileti alabilirsiniz.

Not: Firmamız güzergahlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otobüs bileti satın almadan önce Çalışma yapılan ve kapalı kara yolları ile ilgili bilgileleri Karayolları Genel Müdürlüğün'den bilgi alabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulamamızı Hala İndirmediniz mi?
Biletiniz artık cebinizde, sadece bir tık uzağınızda. Uygulamamızı indirmek için lütfen tıklayınız.
Mobile App