Ses Turizm call center

7/24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

0850 532 0 737


CAGRI MERKEZİ

Ses Turizm Çağrı Merkezi, yolcularımıza 7/24 hizmet vermektedir. Kaliteli ve çözüm odaklı seyahatler için oluşturulan uzman ekibimiz, kişisel verilerin gizliliğini üst seviyede tutarak otobüs bileti rezervasyon ve satın alma, seyahat detayları, soru ve öneri talepleriniz için sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Her türlü bilgi için 0850 532 0 737 çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Ses Turizm Çağrı Merkezi, kalite yönetim sistemini en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki kalite politikasına göre hareket eder. Çözüm odaklı bir anlayışla yolcularımızın beklentilerini hızlı bir şekilde gidererek en üst seviyede yolcu memnuniyetini sağlamak

Hizmet kalitesinde süreklilik anlayışı kapsamında, tüm personellerimize farkındalık artırmak amacıyla eğitimler düzenlemek, personelimizin yasal mevzuat ve diğer şartlarla uyumunu artırmak, Tüm çağrı merkezi personellerimizin ve yolcularımızın bilgilerinin gizliliğini ve güvenlik seviyesini artırırken müşteri geri bildirimlerini sürekli iyileştirme için girdiye dönüştürmek, Kaliteli yönetim politikamızın kurallarına bağlı kalarak sistemimizi sürekli iyileştirmek.


FARKIMIZ

Gulen Turizm Yolcu hakları

Rahat HAT

Gulen Turizm Yolcu hakları

Bakımlı ARACLAR

Gulen Turizm Yolcu hakları

24Saat HIZMET

Gulen Turizm Yolcu hakları

Konforlu YOLCULUK